http://www.stres.witryna.info/
Stres


Lek na bezsenność i lek na stres - Gynostemma królewskaGynostemma wykazuje następujące dobroczynne działania:


  • Koniec stresu. Gynostemma zawiera saponiny zwane gypenozydami które to odpowiadają za właściwości adaptogenne, czyli są środkiem ułatwiającym przystosowanie się do zaistniałej sytuacji i przeciwdziałającym różnym rodzajom stresu. Otóż Gynostemma utrzymują w ciele człowieka stan równowagi. Tak więc zależnie od potrzeby organizmu, Gynostemma ułatwia wypoczynek i spokojny sen albo dodaje energii. W sytuacji stresowej adaptogen pozwala człowiekowi zachować spokój umysłu oraz doskonale sprostać postawionemu zadaniu. Gynostemma wzmacnia odporność i zapobiega szkodliwemu wpływowi stresu (spowodowanego problemami w pracy, złymi nawykami żywieniowymi, itd.).
  • Koniec kłopotów z zasypianiem. Wodny ekstrakt z Gynostemmy normalizuje ciśnienie krwi i prace serca. Stabilizacja pracy serca, płuc i uspokojenie, likwiduje strach przed kolejną bezsenną nocą. Czas potrzebny na zaśnięcie ulega znaczącemu skróceniu. Powyższy proces ulega znaczącemu wzmocnieniu już po kilku dniach i kończą się problemy z zasypianiem.
  • Koniec budzenia się nad ranem i w środku nocy. Gynostemma królewska usprawnia działanie układu oddechowego: leczy zapalenie oskrzeli, usprawnia pracę płuc, ułatwia oddychanie. Bezdech podczas snu powoduje duszenie się organizmu i jest kluczowym czynnikiem powodującym budzenie się w środku nocy i nad ranem. Gynostemma królewska ułatwiając oddychanie eliminuje bezdech i zapewnia zdrowy, głęboki sen.
  • Koniec ze snem nie dającym pokrzepienia, wyczerpaniem i ciągłym zmęczeniem. Priorytetową funkcją Gynostemmy jest przywracanie homeostazy w organizmie ludzkim bez względu na warunki otoczenia. Odtworzenie równowagi w ciele skutkuje nagłą poprawą zdrowia wielu narządów wewnętrznych. Lepsza praca płuc, serca, mózgu, wątroby powoduje ustąpienie zmęczenia, wzrost sił witalnych a także pogłębia sen.
  • Koniec z nerwowością i koszmarami sennymi. Są to pozytywne rezultaty omówionych wyżej właściwości adaptogennych oraz zapobiegających bezsenności. Gynostemma znacząco podnosi próg wrażliwości na stres w organizmie, dzięki czemu dane natężenie stresu nie wywołuje nerwowości i pozwala zachować spokój nawet w bardzotrudnej sytuacji. Regulując funkcję wszystkich głównych narządów w ciele Gynostemma zapewnia zdrowy sen bez koszmarów sennych i innych zaburzeń.
  • Koniec z rozdrażnieniem i brakiem koncentracji. Herbata z Gynostemmy polepsza krążenie krwi, dzięki czemu mózg jest lepiej zaopatrywany substancje odżywcze i lepiej dotleniony. W skutek czego wzrasta koncentracja, polepsza się pamięć, a jednocześnie człowiek uspokaja się i wycisza. Dzięki temu bodźce, które wcześniej wywoływały rozdrażnienie, teraz są za słabe, albowiem układ nerwowy wzmacnia się i jest mniej wrażliwy na sytuacje stresogenne. Gynostemma likwiduje też bezdech, który spłyca sen i powoduje senność w ciągu dnia, bóle głowy. Niedotlenienie spowodowane bezdechem jest przyczyną zaniku komórek mózgowych, a także zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca, nadciśnienia, cukrzycy. Gynostemma skutecznie likwiduje bezdech będący przyczyną powyższych dolegliwości.
  • Koniec z przedwczesnym procesem starzenia. Substancje czynne zawarte w Gynostemmie są silnie działającymi przeciwutleniaczami, usuwającymi wolne rodniki z organizmu. Dzięki temu chronią one DNA przed uszkodzeniem i opóźniają fizyczny proces starzenia organizmu. Gynostemma redukcje objawy starzenia takie jak: zmęczenie, osłabienie pamięci, brak energii, depresja, trudności z utrzymaniem równowagi i bezsenność.
  • I to wszystko pijąc jeden w pełni naturalny produkt - abyś nie traciła swojego cennego czasu i zdrowia szukając kolejnych metod, czy stosując tabletki nasenne, przeciwbólowe i uspokajające.


KUP TERAZ Gynostemmę i zwalcz stres

 


Serdecznie zapraszam na mojego blooga Jak dbać o zdrowie Znajdziesz tam ciekawe porady i produkty jak zdrowo i szczęśliwie żyć 100 lat
Stres